• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Instagram problem

Lakito

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.08.2016.
Poruka
23
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Veliki pozdrav
Možda se neko sreo sa ovim problemom, pa mi može pomoći. Naime, pre 4 dana je jedna osoba pokušala da me nađe na Instagramu I zaprati, ali nije uspela. Ja sam tad ustanovio da se moj profil može naći jedino kad se od prvog do poslednjeg slova tačno otkuca, jer ako fali jedno slovo nemoguće me je naći, takođe ni kad se kuca moj bio, ne može izaći moj profil. To se do sad nikad nije desilo.
Kao da sam dobio shadow ban. Jedino što znam je da sam pre nedelju dana zapratio malo veći broj ljudi, oko tridesetak i tu sam dobio zabranu praćenja na 24h. Moj profil je privatan, niti imam puno pratilaca, niti ja pratim mnogo, ne koristim heštegove, dakle nikakav bot ne mogu biti.
Negde sam na internetu pročitao da to može da traje dve, tri nedelje. Ako je tako super, samo da ne ostane zauvek da me niko više ne može naći ko me ne prati.
Ima li ko slično iskustvo iza sebe?
 
Vrh